Studio Filmowe

Record Studio Filmowe tworzy i realizuje: Filmy promocyjne, reklamowe, korporacyjne, dokumentalne, animacje 2d i 3d.

PRODUKCJA FILMOWA
Kompleksowa produkcja filmowa. Tworzymy filmy od stworzenia koncepcji i przygotowania scenariusza filmu, aż okresu produkcji filmowej. Realizacja filmów to nasza pasja. Realizujemy filmy dokumentalne, filmy biznesowe.
Tworzymy spoty reklamowe. Opieramy się na doświadczeniu, tworząc dynamiczne filmy reklamowe, wspomagamy skutecznie sprzedaż produktów i usług.

POSTPRODUKCJA FILMOWA
Studio Filmowe Record oferuje kompleksową postprodukcję filmową.
Nasze obszary działalności to montaż filmowy, efekty VFX, color grading (korekcja kolorów), udźwiękowienie filmów, komponowanie muzyki filmowej, przygotowywanie plików do emisji w TV i internecie.

FILMY KORPORACYJNE
Tworzymy filmy korporacyjne, które pomagają wzmacniać wizerunek firm.
Naszą specjalizacją jest produkcja filmów internetowych oraz filmów biznesowych. Kompleksowa produkcja filmowa, produkcja TV, produkcja spotów reklamowych i filmy promocyjne.

SPOTY INTERNETOWE
Tworzymy spoty internetowe, które pomagają naszym klientom w ich biznesie. Jesteśmy doświadczonym partnerem tworzącym spoty internetowe.

FILMY WIZERUNKOWE
Tworzymy filmy wizerunkowe, które pomagają naszym klientom w promocji biznesu. Realizujemy filmy wizerunkowe i korporacyjne.

SPOTY REKLAMOWE
Realizujemy spoty reklamowe i filmy promocyjne do telewizji i emisji w internecie. Filmy promocyjne i spoty reklamowe, Wiemy jak tworzyć skuteczne audiowizualną reklamę. Tworzymy także filmy biznesowe.

PRODUKCJA TELEDYSKÓW
Zajmujemy się kompleksową produkcją teledysków i wideoklipów. Produkcja teledysków w dzisiejszych czasach to nie tylko ilustrowanie muzyki, ale również opowiadanie tego, co nie zostało w utworze dopowiedziane.

ANIMACJE 2D 3D
Tworzymy kompleksowo animacje 2d lub 3d. Animacje logotypów, animacje produktów,  banery internetowe. Tworzymy również czołówki i animowane intra filmowe.

INFOGRAFIKI
animowane mapy lokalizacji, wykresy wykorzystane w filmie, w prezentacji multimedialnej,  lub na stronie www. Animowana grafika ożywia dane liczbowe i zastępuje wiele słów.

FILMY PROMOCYJNE
Tworzymy kompleksowo filmy promocyjne. Realizacja filmów i spotów promocyjnych.